Tlačová správa Camping.bratislava.sk – Zlaté piesky

Zažite nezabudnuteľnú dovolenku v novootvorenom kempe Camping.bratislava.sk – prvom a jedinom oficiálnom kempe v Bratislave!

Po tridsiatich rokoch sa vracia kvalitné kempovanie späť do Bratislavy. Camping.bratislava.sk opäť otvoril svoje brány všetkým nadšencom kempovania a milovníkom karavaningu. Kľudné prostredie oddych, relax, príroda, voda, vodné športy a rôzne tematické atrakcie, sú atribúty, ktoré potešia každého cestovateľa a dovolenkára počas pobytu v Camping.bratislava.sk.

Celoročné cestovanie na karavanoch a obytných vozidlách, je domácim a európskym trendom a vedenie kempu hlavného mesta Slovenska Camping.bratislava.sk, si to dobre uvedomuje. Postupne modernizuje priestory areálu zdravia na Zlatých pieskoch, s cieľom poskytnúť návštevníkom Bratislavy a európskym cestovateľom na karavanoch, vysoký štandard služieb kempingu a Stellplatzu počas celého roka.

Camping.bratislava.sk sa nachádza v rekreačnom areáli v nádhernom prírodnom prostredí, v tesnej blízkosti jazera Zlaté piesky, a to len pár kilometrov od centra mesta Bratislavy. Skvelá prístupnosť mestskej hromadnej dopravy, umožní jednoducho spojiť pobyt v prírode s objavovaním krás a histórie Bratislavy. Zhruba 200m od vstupu do kempingu je zastávka električky č. 4 “Zlaté piesky”.

Kemp poskytuje všetok komfort, ktorý vyhľadáva a potrebujete každý dovolenkár tak, aby ste sa cítil ako doma. Camping.bratislava.sk je vybavený modernými a čistými sociálnymi zariadeniami, sprchami s teplou vodou, práčovňou, elektrickými prípojkami a Wi-Fi pripojením. K dispozícii je aj vybavená kuchynka s indukčnou doskou, kde môžete pripraviť svoje obľúbené jedlá.

V rámci modernizácie a zvyšovania komfortu pre všetkých návštevníkov, novootvorený kemp Camping.bratislava.sk spolupracuje s kempingovými komisármi zo Slovenskej Asociácie Campingu a Caravaningu SACC, ktorá dodala potrebné know-how a informácie o „dobrej praxi“ pre karavanistov, ktoré tvoria štandard najlepších kempingov.

Spoločnosť Camper system s.r.o. Trnava, dodala a nainštalovala najnovšie technologické vybavenie digitalizovanej smart výlevky Camper-System, ktorá umožňuje karavanistom využívať kompletný servis. Táto spolupráca zabezpečila, že kemp ponúka najvyššiu úroveň pohodlia a funkcionality, ktorú ocení každý milovník kempovania. Moderné technológie Camper-System zabezpečujú návštevníkom kempu prístup k čistým a efektívnym riešeniam na likvidáciu odpadových vôd a pohodlné prípojky na elektrickú energiu. Výlevky sú navrhnuté tak, aby boli jednoduché na použitie a zároveň ekologické, čím sa podporuje udržateľnosť a ochrana životného prostredia.

Jedná sa o prvú slovenskú online smart výlevku, prepojenú s aplikáciou GoCamping, ktorá umožňuje ekologickú likvidáciu šedej a čiernej vody z chemickej toalety s automatickým oplachom, s ohrevom pre celoročné použitie. Pomocou dotykového displeja na smart stĺpiku výlevky, alebo aplikácie z pohodlia karavanu, kupuje klient zvolené množstvo pitnej vody a presne meranú elektriku na zvolenej elektrickej zásuvke. Pribudne aj možnosť platby za parkovanie a ostatné služby v kempe, vrátane online rezervácie Stellplatz miesta. Celoročné státie pre autokaravany je chýbajúcou a nesmierne potrebnou službou v hlavnom meste a na celom Slovensku. Práve digitálne, zelené a udržateľné riešenie od Camper-system.sk, presvedčilo vedenie a správnosti rozhodnutia inštalovať Camper-System.

Tlačová správa Camping.bratislava.sk – Zlaté piesky

Komfort je našou prioritou a parcelované miesta, rozdelené podľa veľkosti, to skutočne potvrdzujú. Parcelované miesta sú rozdelené podľa veľkostí od S až po XL, čo zaručuje dostatok miesta pre karavan a súkromie. V rámci kempu sa nachádza „free zóna“ pre stany a bezpečné státie karavanov, vďaka úprave a orezaniu stromov do výšky 4m, so zachovaním koruny stromov. Taktiež je areál kempu nasvietený, čo umožňuje zvyšuje komfort a bezpečie hlavne, vo večerných hodinách. O bezpečnosť v kempe sa starajú bezpečnostná služba a moderné technológie, vrátane kamerového systému, ktorý monitoruje celý rekreačný areál. Bezpečnostná brána, oplotenie a rampa, minimalizujú vstup neoprávnených a cudzích osôb na pozemok kempu.

Tlačová správa Camping.bratislava.sk – Zlaté piesky

Návštevou a pobytom v Camping.bratislava.sk, môžete objavovať prírodné krásy Malých Karpát, historické centrum Bratislavy a mnoho ďalších atraktívnych miest v blízkosti kempu. Na svoje si tu príde naozaj každý. Veľmi pôsobivá je ponuka aktivít v rámci kempu, ktorá zaručuje pestrosť zážitkov počas pobytu. Okrem tradičného kempingu a služieb v areáli, ako je reštaurácia, ohniská na grilovanie alebo úschovňa bicyklov, si milovníci športu a rekreácie užijú aj športoviská a detské ihriská, ktoré sú pre  ubytovaných zdarma. Nezabudnuteľné zážitky ponúkajú aj aktivity pri a na jazere, akými sú vodné lyže, paddleboard či waveboard. Pre tých, ktorí preferujú relax na súši, je k dispozícii pláž, kde si môžete oddýchnuť a načerpať nové sily.

Tlačová správa Camping.bratislava.sk – Zlaté piesky

Kemp sa preto stáva ideálnym miestom pre všetky vekové kategórie, ktoré túžia po relaxácii a krásach prírody priamo v srdci Bratislavy. Všetky detaily o kempe, nájdete aj v našej aplikácií GoCamping.sk, kde Vám poskytujeme množstvo praktických informácií.

Online aplikácia GoCamping.sk ponúka:

  • Detailné informácie o kempe a voľných Stellplatzoch
  • Interaktívnu mapu s vyhľadávaním
  • Body záujmu na trase
  • Servisné a predajné miesta zamerané na karavaning
  • Informácie o podujatiach
  • Cyklotrasy
  • Tipy na karavanistické výlety a cestovateľské články
  • Tipy na výlety
  • Zoznam požičovní karavanov
Tlačová správa Camping.bratislava.sk – Zlaté piesky

Mestská organizácia STaRZ, ktorá kemping prevádzkuje, zároveň informuje všetkých fanúšikov letných festivalov na Zlatých pieskoch, najmä blížiaceho HipHop žije, že už od 17.júna začne ponúkať možnosť rezervácie ubytovania v stanoch, či chatkách.

Všetci zákazníci, ktorí si zakúpia vstupenku na festival konajúci sa v Areáli zdravia Zlaté piesky, a zároveň budú mať rezervované ubytovanie v Camping.bratislava.sk, budú mať možnosť zaparkovať na vyhradenom parkovisku, ktoré STaRZ vytvoril na mieste zbúraného Hotela Flóra.

To znamená, že parkujú výhodne hneď vedľa areálu kempingu.

Viac informácií sa zákazníci dozvedia na webstránke alebo sociálnych profiloch kempingu.

Zažite Bratislavu inak – zažite ju v kempe Camping.bratislava.sk!

TLAČOVÁ SPRÁVA V PDF TU !

späť na všetky novinky
KARAVAN.SK

TRNAVA

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka
Slovenská republika


KOŠICE

Haniska 483
04457 Košice - okolie
Slovenská republika