O NÁS

Zastupujeme a predávame sedem renomovaných značiek obytných áut a prívesov.

O KARAVAN.sk

Značka KARAVAN.sk vznikla v roku 2018 zjednotením ponuky spoločností DANAX, Ivánka pri Dunaji a AC AUTOCARAVAN, Trnava.

Spoločnosť DANAX pôsobila v oblasti karavaningu od roku 2005 a spoločnosť AC AUTOCARAVAN od roku 2015.

Zakladatelia obidvoch firiem Ing. Petr Koždoň a Ing. Peter Hájik sú dlhoročnými karavanistami s bohatými podnikateľskými skúsenosťami. Práve ich cestovateľská vášeň a mnoho praktických skúsenosti sa stali predpokladmi vzniku a rozvoja značky KARAVAN.sk.

KARAVAN.SK

KARAVAN.sk

na slovenskom trhu


Predaj obytných áut a prívesov

Predaj obytných áut a prívesov

KARAVAN.sk zastupuje a predáva sedem renomovaných značiek obytných áut a prívesov: Concorde, Hymer, Bürstner, CaradoMobilvetta, McLOUISElnagh.
Záručný a pozáručný servis

Záručný a pozáručný servis

Garantujeme komplexný a odborný záručný a pozáručny servis obytných áut a prívesov, podvozkových častí, obytnej nadstavby a všetkých súčastí.
Prenájom obytných áut

Prenájom obytných áut

Ponúkame prenájom obytných áut v luxusnej výbave s váhou do 3,5 tony.
Poradenstvo a starostlivosť

Poradenstvo a starostlivosť

KARAVAN.sk poskytuje odborné poradenstvo a profesionálnu starostlivosť pri výbere obytného auta alebo prívesu a ďalšej doplnkovej výbavy.
Predaj autotechniky a doplnkov

Predaj originálnych náhradných dielov, autotechniky a doplnkov

Ponúkame originálne náhradné diely, kompletný sortiment autotechniky, originálnu doplnkovú výbavu a tovar pre  karavaning a kemping, ktorý je možné nakupovať v kamennej predajni a prostredníctvom internetového obchodu.


ORIGINÁLNA DOPLNKOVÁ VÝBAVA

VÁS BUDE BAVIŤ

Cestovanie s karavanom,  spoznávanie krajiny, inej kultúry,  športovanie   môžu byť oveľa príjemnejšie s  technickými, technologickými a informačnými  doplnkami.  Prinesú cestovateľovi  viac komfortu, lepšie jazdné vlastnosti, vyššie bezpečnosť a dlhšiu energetickú nezávislosť. 

Montážou inovatívnej podvozkovej autotechniky  od  Goldschmitt techmobil AGEP Hydraulics a VB Air  dosiahnete vysokú mieru komfortu a bezpečnosti. Hlavnými produktmi sú vzduchové pruženia, špirálové a adaptívne pruženia,  hydraulické podpery,  stabilizátory,  nosiče bicyklov a motocyklov.

Smart doplnkami  kúrenia a klimatizácie ALDE a TRUMA i-NET  ovládate kúrenie a klimatizáciu z pláže alebo zo svahu pomocou aplikácie v mobilnom telefóne. Výkonné lítiové batérie,  solárne panely, meniče napätia, boostery,  prinesú cestovateľskú slobodu a pohodu z energetickej nezávislosti bez nutnosti pripájania sa.

Smart televízory, wifi hotspoty, automatické satelitné systémy, multimediálne systémy a hudobné systémy  Vám spríjemnia každý deň strávený vo vašom autokaravane.

Plyn dôležitou súčasťou každého obytného auta. Spoľahlivé  produkty WynenGas,  Safefill,  AMS medzi ktoré patria najmä systémy na tankovanie plynu, nádrže na plyn,  propán butánové LPG  fľaše, snímače plynu a narkotického plynu a ich kompletné príslušenstvo Vám nielen predáme a namontujeme ale aj skontrolujeme a zrevidujeme, aby ste sa mohli vydať na cesty v pohode a bez obáv.

Poradňa S výberom vhodného technického vybavenia a s jeho  umiestnením v karavane  Vám radi poradíme.
Pre našich zákazníkov sa snažíme zabezpečovať maximálne výhodné komplexné služby tak, aby si mohli svoje obytné auto, alebo príves užívať a nemuseli sa starať o jeho funkčnosť. Pre zákazníkov sme k dispozícii prakticky non-stop a sme pripravení riešiť ich problémy nielen doma, ale aj na cestách.

S nami nie ste na ceste nikdy sami!

Veľa problémov dokážeme vyriešiť telefonicky a nakoľko máme partnerov - predajcov značiek Concorde, Hymer, Bürstner, Carado,  Mobilvetta, Elnagh a McLOUIS v celej Európe, dokážeme vyriešiť a  pomôcť v riešení problémov prostredníctvom nich.
KARAVAN.SK

TRNAVA

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka
Slovenská republika


KOŠICE

Haniska 483
04457 Košice - okolie
Slovenská republika