Prémiové partnerstvo Goldschmitt

Po viac ako 10 ročnej spolupráci s popredným nemeckým výrobcom automobilovej techniky Goldschmitt sa naša firma stala jeho prémiovým partnerom. Prémiové partnerstvo nás oprávňuje k montáži všetkých produktov tejto značky nielen na obytné, ale aj úžitkové a terénne autá. Celý ponúkaný sortiment tovaru a služieb si môžete pozrieť na našich stránkach www.goldschmitt.sk.

Ponúkaný sortiment sa sústreďuje na zvýšenie bezpečnosti a komfortu jazdy montážou pokrokových technických zariadení na podvozok. Sú to najmä vzduchové pruženia, prídavné na zadnú nápravu aj plnohodnotné na všetky nápravy. Bezpečnosť zvyšujú aj stabilizátory na zadnú alebo aj na prednú nápravu. Pre zvýšenie komfortu bývania v obytnom aute dodávame a montujeme rôzne druhy hydraulických podpier s autonivelizáciou, ktorá umožňuje automaticky vyrovnať zaparkované obytné auto do vodorovnej polohy. V ponuke nechýbajú ani kvalitné tlmiče, kovové pružiny s mimoriadne dobrou charakteristikou pruženia a liatinové disky s vysokou nosnosťou.

Naše služby v oblasti automobilovej techniky ponúkame pre vybrané podvozky značiek Mercedes Benz, Volkswagen, Fiat, Peugeot, Citroen, Renault, Ford, Isuzu, Nissa aj Opel.

Celý sortiment ponuky nájdete na internete na adrese: www.goldschmitt.sk

späť na všetky novinky
KARAVAN.SK

TRNAVA

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka
Slovenská republika


KOŠICE

Haniska 483
04457 Košice - okolie
Slovenská republika