Bürstner predstavuje nové modely na rok 2023

Ponuka vozidiel značky Bürstner sa neustále rozširuje a Bürstner začína rok 2023 s dvoma novými sériami – Lyseo Gallery TD a Lyseo I.

 

Lyseo Gallery TD
Ocenený obytný automobil Bürstner Lyseo Gallery ide do sériovej výroby.
Vrcholom nových produktov je inovatívny a oceňovaný polointegrovaný Lyseo Gallery TD, ktorý sa začne sériovo vyrábať na jar 2023 s 2 kompaktnými dispozíciami s dĺžkou menej ako 7 metrov. Prevezme mnohé prvky predvádzacieho vozidla, ktoré bolo predstavené len pred vyše rokom.

 

Lyseo TD
Polointegrovaná séria Lyseo TD od Bürstner bude čiastočne prispôsobená novej sezóne. K dispozícii sú 2 nové dispozičné riešenia s gaučovým posedením a priestrannou rozkladacou posteľou s možnosťou priečneho aj pozdĺžneho spania.

 

Lyseo I
Útulný integrovaný obytný automobil v strednom cenovom segmente.
S novou, plne integrovanou sériou Lyseo I dopĺňa Bürstner svoj sortiment. Na podvozku Fiat Ducato 2.3 Mjet s automatom prináša kvalitnú výbavu, komfortnú koncepciu interiéru a vysokú ergonómiu. 5 pôdorysných riešení ponúka rôzne varianty spálňovej a obývacej časti, a to na izolačnej dvojitej podlahe Thermo-Floor.

 

Lineo
Lineo s predĺženým priestorom na spanie a maxi priečnym lôžkom.
Karavan bude mať na novú sezónu štandardne namontovanú „nadstavbu na spanie“. Vďaka tomu je v zadnej časti priestor na maxi priečne lôžko dlhé viac ako 2 metre, čo poteší najmä vyšších zákazníkov. Karavan disponuje mimoriadne útulným a pohodlným dizajnom interiéru aj exteriéru, ktorý vyžaruje pocit domova.

 

Premium/Averso Plus
Facelift pre karavany série Premio a Premio Plus a aplikácia
Pokiaľ ide o karavany, Averso Plus bude od roku 2023 bodovať s digitálnou aplikáciou „My Bürstner“. Štandardne ponúka možnosť sledovania rôznych stavov nabíjania cez smartfón, napr. napätie batérie. K dispozícii je aj mnoho ďalších voliteľných snímačov. Premio a Premio Plus získajú útulný facelift v interiéri s moderným dekorom nábytku a 5 možnosťami čalúnenia. Nový pôdorys v karavane Premio 455 TS obohacuje tento rok ponuku 10 variantov.

 

späť na všetky novinky
KARAVAN.SK

TRNAVA

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka
Slovenská republika


KOŠICE

Haniska 483
04457 Košice - okolie
Slovenská republika