Systém Truma iNet X

Pohodlnejšie a bezpečnejšie na cestách. Systém Truma iNet X s pridruženým operačným systémom tvorí základ budúcich inteligentných obytných vozidiel.

Panely Truma iNet X so zodpovedajúcou aplikáciou.


Naše panely a aplikácia Truma iNet X sú štartovacím signálom systému iNet X a už umožňujú ovládanie prostredníctvom centrálnej riadiacej jednotky. V súčasnosti je k dispozícii základný rozsah, ktorý sa neustále rozširuje a aktualizuje. 

Panel Truma iNet X
Bude k dispozícii od jari 2022

Panel Truma iNet X Pro
K dispozícii už vo vybraných vozidlách

Začína sa nová doba kempovania. 


Spoločnosť Truma vytvorila otvorené systémové riešenie, ktoré umožňuje mať SMART obytné auto. Základom sú sieťové a inteligentné zariadenia, ako aj nové služby a služby. Vďaka tomu je kempovanie ešte pohodlnejšie a bezpečnejšie.

Východiskovým signálom pre systémové riešenie sú naše intuitívne panely a k nim priradená aplikácia. K tomu sú pripojené všetky zariadenia, ktoré je možné integrovať, takže teraz je potrebná iba jedna centrálna riadiaca jednotka. Panel je kľúčom k nášmu systému iNet X a ďalšiemu vývoju.

Prehľad výhod centrálnych riadiacich jednotiek:

  • Inteligentné siete: Jednoduché ovládanie zariadení od rôznych výrobcov, služieb a služieb prostredníctvom centrálneho operačného systému vrátane dotazov na stav
  • Orientácia na budúcnosť: Budúce produkty a funkcie je možné integrovať prostredníctvom aktualizácií
  • Spoľahlivý:  Pravidelný ďalší vývoj zaisťuje trvalo vysokú kvalitu - rýchla pomoc prostredníctvom podrobných chybových hlásení a osobného zákazníckeho servisu
  • Jednoduché použitie:  panel s farebným dotykovým displejom. Ovládanie je možné aj prostredníctvom smartfónu - od polovice roku 2022.
  • Zameranie na zákazníka : Potreby a priania karavanistov sú stredobodom ďalšieho rozvoja a naznačujú smer.

 

späť na všetky novinky
KARAVAN.SK
KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka
Slovenská republika