Nový polointegrovaný karavan Bürstner Nexxo Van za atraktívnu cenu.

Kompaktná, polointegrovaná séria značky Buerstner je doplnená o nový, svižný model Nexxo Van - cenovo dostupný a so zníženým rámom podvozku Citroen. 

Buerstner Nexxo Van

Doteraz bol doménou triedy obytných automobilov so šírkou iba 2,20 metrov Travel Van. Teraz však prišiel nový Bürstner Nexxo Van ako ešte lacnejšia varianta. Jeho štruktúra je podobne šikovná, ale ceny sa začínajú už od 45 990 Eur. 

Na fotke pôdorys T 620 G V prípade tu zobrazeného modelu Bürstner Nexxo T 620 G  sú v zadnej časti dve samostatné lôžka. Dlhšie z nich má 203x75 cm v najširšom mieste a zužuje sa na 53cm, druhé lôžko má rozmery 193 x 75 cm. Lôžka pozostávajú z viacvrstvových matracov zo studenej peny. Nexxo Van má vnutornú výšku 1,98 m vhodnú aj pre vysokých ľudí. V strede obytného priestoru je kúpeľňa a kuchynka oproti sebe. Obidve sú preto kompaktné. Chladnička má objem 89 litrov, z toho je 11 litrov mraznička. Nádrž na vodu má 120 litrov. Napája sa z nej umývadlo, drez ako aj sprcha a WC.

 

POROVNANIE

Niektoré veci sa v obytných autách značky Buerstner v porovnaní s veľkými polointegrovanými modelmi líšia, ako napríklad podvozok Citroën namiesto podvozku Fiat. Zásadne má však Nexxo Van s balíkom komfort na palube všetko, čo potrebujete. Okraje strechy sú decentne zakryté, strecha a podvozok sú vyrobené zo sklolaminátu a vnútorný dekor nábytku je moderný a v kvalitnom vysokom lesku. Skupina sedadiel klasického polointegrovaného modelu Nexxo Van T 620 G má o niečo viac priestoru ako v Travel Van, pretože tu nie je šatníková skriňa. Pokiaľ ide o manévrovateľnosť, obidva modely sú na dobrej úrovni. Buerstner Nexxo Van dokáže držať krok aj s väčšími polointegrovanými obytnými autami. 

 

ZHRNUTIE

Bürstner Nexxo Van T 620 G  je iba jedným z piatich pôdorysov. Najkratšie Nexxo Van  majú dĺžku iba 5,99 metra. T 569 má pozdĺžne zadné lôžko, T 590 G  zase priečne. Dva modely Nexxo Van sú dlhé 6,99m. T 690 G je najdlhší model s väčšou chladničkou, T 700 má zadné lôžko "Queen". Nový model preto ponúka veľký výber a takmer všetky varianty interiéru.

 

Pre viac informácií si pozrite celú našu galériu http://www.buerstner.sk/obytne-auta/nexxo-van

Alebo nás neváhajte kontaktovať!

+421 915 720 325

predaj@karavan.sk

späť na všetky novinky
KARAVAN.SK
KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka
Slovenská republika