HYMER Connect App

HYMER Connect App = prvé inteligentné obytné auto!

HYMER Connect je jedinečný digitálny systém, ktorý premení váš HYMER na inteligentné obytné auto. Kombinuje prístup k informáciám o vozidle s ovládaním jeho komponentov pohodlne a intuitívne prostredníctvom aplikácie v mobilnom telefóne - smartfóne. Prístup ku komponentom môže byť prostredníctvom Bluetooth ak ste blízko, alebo cez mobilnú sieť internetu odkiaľkoľvek, teda z ľubovoľného miesta na svete.

Systém vás poteší mnohými užitočnými funkciami:

  • pohodlné ovládanie osvetlenia, kúrenia, klimatizácie aj satelitu
  • informácie o podvozku (stav kilometrov, poloha, potreba servisu)
  • stav batérií (podvozku a obytnej nadstavby), stav vody v nádržiach (čerstvej aj odpadovej)
  • ďalšie inteligentné funkcie a zabezpečenie

 

Všetko pre pohodlie vašej cesty

Aplikácia HYMER Connect má predinštalované scenáre, ktoré si môžete samozrejme prispôsobiť podľa vašej potreby. Týmto spôsobom si vždy zabezpečíte správnu atmosféru v správnom čase. Mimochodom, môžete si tiež vytvárať svoje vlastné scenáre tak, aby sa príkazy v scenári vykonali automaticky okamžite po ich vybratí v aplikácii. Jediným stlačením tlačítka si tak môžete zapnúť kúrenie, alebo klimatizáciu, zapnúť svetlo a spustiť satelit.

Končíte lyžovanie na zjazdovke? Chcete sa hneď po návrate osprchovať? Žiaden problém, ešte zo zjazdovky si zapnete kotol aj s ohrevom vody a okamžite keď sa vrátite do obytného auta máte v interiéri krásne teplo a pre okamžité sprchovanie máte pripravenú teplú vodu - nádhera.Ako systém funguje si môžete pozrieť aj na videu:

 

 

HYMER Connect App ako dodatočná výbava

Vlastníte obytné auto Hymer B-Class MasterLine a nemáte vo výbave Connect App? Žiaden problém, kontaktujte nás a my vám tento systém domontujeme ako dodatočnú výbavu.

 

späť na všetky novinky
KARAVAN.SK

TRNAVA

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka
Slovenská republika


KOŠICE

Haniska 483
04457 Košice - okolie
Slovenská republika