Novinky na karavanistickom trhu

Vážení zákazníci,

s radosťou vám oznamujeme, že s cieľom poskytnúť  kvalitnejšie služby v oblasti karavaningu, sa spoločnosť DANAX s.r.o. Ivanka na Dunaji spojila so spoločnosťou AC AUTOCARAVAN s.r.o. Trnava.

Spojením  oboch významných firiem prinášame jednoznačne najrozsiahlejšiu ponuku  modelov  obytných áut a prívesov,  kvalitný  servis, najrozmanitejší výber doplnkov v kamennej predajni a v e-shope,  požičovňu obytných áut, umývanie interiéru a exteriéru, parkovanie a služby čerpacej stanice, vrátane možnosti tankovania LPG.

Od októbra 2018 nás nájdete na spoločnej adrese Danax, Seredská 247, 917 05,  Trnava – Modranka v priestoroch areálu Empark.  Areál sa nachádza na križovatke diaľnice D1 a rýchlostnej cesty R1 výjazd Trnava. Prevádzka je dobre prístupná obytným autom aj prívesom. Otvorená je denne od 8 00 do 17 00 počas pracovných dní. O aktualitách Vás budeme informovať e-mailom a prostredníctvom našej facebook funpage  karavan.sk a emparkcamper.sk

Naša ponuka obytných áut a prívesov obsahuje  celý sortiment od základných, cenovo prístupných modelov, až po luxusnú prémiovú triedu obytných áut. Ponúkame tieto značky:  Concorde , Hymer, Bürstner, Eriba,  Carado, Mobilvetta, Elnagh, McLouis. Samozrejme, pre každú značku zabezpečujeme aj servis.

V roku  2018 sa  spoločnosť DANAX stala exkluzívnym prémiovým partnerom poprednej nemeckej firmy Goldschmitt techmobil GmbH. To  nám umožňuje dodať a montovať celý sortimentu tejto firmy nielen na obytné autá, ale aj na úžitkové a terénne autá. Viac sa dočítate na stránke  www.goldschmitt.sk. Produkty tejto firmy budeme vystavovať na Autoshow  Nitra, vrátane predvádzania ich funkčnosti v praxi. Nenechajte si ujsť túto príležitosť a navštívte nás!

 

Naša ponuka:

  • Predaj obytných áut a prívesov všetkých cenových kategórií
  • Servis obytných áut a prívesov, komponentov a výbavy v nových servisných priestoroch
  • Predaj originálnych náhradných dielov pre obytné autá, prívesy a ich výbavu
  • Predaj širokého sortimentu výbavy a doplnkov pre kemping, karavaning a outdoor v našej kamennej predajni a tiež prostredníctvom internetového obchodu  karavan.sk
  • Odborné umytie exteriéru a interiéru obytných áut v nových priestoroch
  • Požičiavanie obytných áut, kde disponujeme 8-mimi vybavenými obytnými autami
  • Tankovanie nafty a LPG plynu za výhodné ceny 24 hodín denne
  • Odborné poradenstvo  pri kúpe karavanu a správnom výbere výbavy a príslušenstva

 

Veríme, že uvedené zmeny prispejú k výraznému zlepšeniu našich služieb. O ďalších novinkách vás budeme postupne informovať.

späť na všetky novinky
KARAVAN.SK

TRNAVA

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka
Slovenská republika


KOŠICE

Haniska 483
04457 Košice - okolie
Slovenská republika