Stav plynových fliaš v aplikácii na mobile - už čoskoro

Pripravujeme dodávku a montáž úplnej novinky, ktorá umožní kontrolovať stav plynu v hliníkových tankovacích fľašiach priamo v aplikácii na mobilnom telefóne. Stav fliaš sa prenáša do aplikácie prostredníctvom signálu Bluetooth.

Okrem veľmi luxusnej kontroly stavu plynu (LPG alebo Propanu) vám ponúkame aj možnosť inštalácie hliníkových tankovacích fliaš s objemom 2 x 11 kg, prípadne 2 x 14 kg - záleží na mieste ktoré máte k dispozícii. Hliníková tankovacia fľaša je 3 krát ľahšia oproti oceľovej, teda pri použití hliníkových tankovacích fliaš ušetríte na hmotnosti 24 kg, čo je dosť. Navyše už nikdy nebudete musieť vyberať fľaše z auta a vymieňať ich. Plyn si natankujete priamo na čerpacej stanici. Každá fľaša má samozrejme certifikát a je schválená pre použitie v obytných autách a prívesoch.

Sledujte nás, prípadne sa informujte. Novinka bude k dispozícii čoskoro. Hliníkové plynové fľaše vám môžeme namontovať okamžite, pričom meranie stavu cez rozhranie Bluetooth je možné domontovať hneď ako bude k dispozícii.

späť na všetky novinky
KARAVAN.SK

TRNAVA

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka
Slovenská republika


KOŠICE

Haniska 483
04457 Košice - okolie
Slovenská republika