Autosalón Bratislava 2019

Na prelome apríla a mája 2019 sme sa zúčastnili na Autosalóne v Bratislave, kde sme vystavovali celkom 9 obytných áut. Náš pôvodný úmysel, vystavovať 12 obytných áut, sa nepodaril, nakoľko sa niektoré deň pred Autosalónom predali.

Napriek tomu si mohli návštevníci v našom stánku pozrieť novinky od prestížnych značiek Concorde a Hymer, pričom všetky vystavené obytné autá boli na predaj. Nechýbali však zástupcovia ďalších značiek v našej ponuke, napríklad BürstnerCarado, Mobilvetta, Elnagh a McLouis.

V súčasnosti, po ukončení výstavy, odovzdávame šťastným novým majiteľom ich obytné autá ktoré si počas výstavy kúpili. Okrem obytných áut sme ponúkali našim zákazníkom aj monožstvo užitočného tovaru, ktorý si môže každý objednať v našom e-shope, prípadne kúpiť priamo v našej kamennej predajni. V e-shope ponúkame trvale veľké mmnožstvo tovaru za akciové ceny - pozrite sa a vyberte si.

Veľkému záujmu zákazníkov sa tešila aj naša požičovňa obytných áut, v ktorej ponúkame 8 kvalkitne vybavených obytných áut. Záujem bol tak veľký, že sme nemohli uspokojiť všetkých záujemcov. Na základe obrosvského dopytu uvažujeme o rozšírení počtu obytných áut určených na prenájom.

Pre našich zákazníkov trvale ponúkame množstvo výhod, zľavy na tovar, zľavy na prenájom, lacné tankovanie nafty a plynu. Informujte sa a využívajte trvalé výhody.

 

späť na všetky novinky
KARAVAN.SK
KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka
Slovenská republika