CESTOVANIE   

NAŠE CESTY

Múzeum aut a techniky Sinsheim

Exponáty v múzeu skutočne stoja za to, všetkoje v 100% stave a okrem iného tu môžete vidieť lietadlá Concorde a jeho konkurenta Tupolev TU-144.

Múzeum aut a techniky Sinsheim

Návšteva technického múzea v nemeckom Sinsheime skutočne stojí za to. Je to vhodné buď na predĺžený víkend, alebo sa tam môžeme zastaviť po ceste cez Nemecko. Návštevu je možné spojiť napríklad pri ceste do Francúzska.

Exponáty v múzeu skutočne stoja za to, všetkoje v 100% stave a okrem iného tu môžete vidieť lietadlá Concorde a jeho konkurenta Tupolev TU-144. Do oboch môžete ísť dovnútra a vyskúšať si aj sedadlo kapitána v kokpite. Tiež tam nájdete parnú lokomotívu alebo ponorku. Je to obrovský zážitok nielen pre deti, ale aj pre dospelých. 

Múzeum sa nachádza v dvoch obciach, Sinsheim a Speyer. Obec Sinsheim leží priamo pri diaľnici A6 (E50). Lístok (vstupenka) platí samozrejme do oboch. Kúpiť je možné jednodňovú, alebo dvojdňovú vstupenku. Odporúčam dvojdňovú. 

Parkovisko pre obytné autá (Stellplatz) je priamo v obci na adrese: Kreuzung am Ilvesbach/Schwimmbadweg, Sinsheim (GPS: 49o 15' 01" N, 8o 52' 48" E). Na parkovisku je servisné miesto aj bistro na občerstvenie. Nakoľko je priamo v obci, nie je problém ani s dostupnosťou reštaurácií.

Adresy na internete:
Múzeum: sinsheim.technik-museum.de/cs/  (po česky)
Stellplatz: www.womopark-sinsheim.de/

Múzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky SinsheimMúzeum aut a techniky Sinsheim
KARAVAN.SK

TRNAVA

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka
Slovenská republika


KOŠICE

Haniska 483
04457 Košice - okolie
Slovenská republika